trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Octavian.C
2
followers
Balkans, Southeastern Europe
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
50
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Hannibal
15,066 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,903 votes
9
— Superb
83%
My Hero Academia
4,969 votes
9
— Superb
82%
Bleach
3,593 votes
9
— Superb
82%
Natsume's Book of Friends
315 votes
9
— Superb
82%
Miss Fisher's Murder Mysteries
624 votes
9
— Superb
81%
Ascendance of a Bookworm
364 votes
9
— Superb
81%
Run with the Wind
206 votes
9
— Superb
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,486 votes
9
— Superb
81%
86: Eighty Six
666 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,286 votes
9
— Superb
80%
The Dragon Prince
1,977 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,879 votes
9
— Superb
80%
Toradora!
1,893 votes
9
— Superb
80%
Land of the Lustrous
330 votes
9
— Superb
79%
My Teen Romantic Comedy SNAFU
820 votes
9
— Superb
79%
Kill la Kill
2,121 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,982 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,350 votes
9
— Superb
78%
My Roommate is a Cat
191 votes
9
— Superb
78%
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-
402 votes
9
— Superb
77%
The Ancient Magus' Bride
699 votes
9
— Superb
76%
Knights of Sidonia
618 votes
9
— Superb
76%
His Dark Materials
5,123 votes
9
— Superb
76%
Welcome to Demon-School, Iruma-kun
312 votes
9
— Superb
76%
Akame ga Kill!
2,247 votes
9
— Superb
75%
My Happy Marriage
325 votes
9
— Superb
75%
The Quintessential Quintuplets
501 votes
9
— Superb
75%
Lost in Space
6,890 votes
9
— Superb
75%
Charlotte
1,043 votes
9
— Superb
73%
Don't Toy With Me, Miss Nagatoro
465 votes
9
— Superb
73%
Sleepy Hollow
5,250 votes
9
— Superb
72%
Chrome Shelled Regios
123 votes
9
— Superb
72%
WorldEnd: What are you doing at the end of the world? Are you busy? Will you save us?
228 votes
9
— Superb
72%
Aldnoah.Zero
518 votes
9
— Superb
72%
The Legend of the Legendary Heroes
175 votes
9
— Superb
70%
The Shannara Chronicles
4,178 votes
9
— Superb
70%
The Duke of Death and His Maid
133 votes
9
— Superb
70%
Buddy Complex
68 votes
9
— Superb
69%
The Asterisk War: The Academy City on the Water
360 votes
9
— Superb
69%
Zakuro
45 votes
9
— Superb
69%
Emerald City
1,023 votes
9
— Superb
69%
Arms Alchemy
105 votes
9
— Superb
68%
Grimoire of Zero
241 votes
9
— Superb
67%
Tegami Bachi: Letter Bee
40 votes
9
— Superb
67%
Heavy Object
113 votes
9
— Superb
67%
The Great Jahy Will Not Be Defeated!
121 votes
9
— Superb
67%
Medaka Box
113 votes
9
— Superb
60%
The Girl I Like Forgot Her Glasses
95 votes
9
— Superb
54%
Azur Lane
69 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup