trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nat
VIP
11
6
followers
Saint Cloud
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
398
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,276 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,954 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,867 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,710 votes
7
— Good
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,801 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
49,220 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
46,191 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,473 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,639 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,250 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,571 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,574 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,580 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,145 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,221 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,734 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,582 votes
7
— Good
84%
Coco
31,624 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
32,020 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,165 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
30,663 votes
7
— Good
83%
The Prestige
29,275 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,409 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,620 votes
7
— Good
81%
Toy Story 3
28,100 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,697 votes
7
— Good
84%
Alien
27,292 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,258 votes
7
— Good
80%
Blade Runner
27,179 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,628 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
27,976 votes
7
— Good
82%
Top Gun: Maverick
25,058 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,301 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
25,463 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,569 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
25,728 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,614 votes
7
— Good
77%
Skyfall
24,224 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
24,891 votes
7
— Good
83%
Hidden Figures
23,187 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,421 votes
7
— Good
70%
Minions
24,462 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,563 votes
7
— Good
70%
Black Widow
23,986 votes
7
— Good
83%
Good Will Hunting
21,352 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,188 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,227 votes
7
— Good
75%
The Social Network
21,701 votes
7
— Good
63%
Assassin's Creed
23,429 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,272 votes
7
— Good
82%
Reservoir Dogs
20,360 votes
7
— Good
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,084 votes
7
— Good
68%
Ted
22,368 votes
7
— Good
83%
Aliens
20,200 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,486 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,906 votes
7
— Good
77%
Limitless
20,240 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,056 votes
7
— Good
77%
Drive
19,639 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,048 votes
7
— Good
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup