trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ooorange
VIP
1
follower
Los Angeles, California
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
90%
Firefly
17,581 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,995 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,751 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Bad Buddy
295 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,064 votes
5
— Meh
84%
The Queen's Gambit
18,009 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,890 votes
9
— Superb
82%
The Master's Sun
388 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,201 votes
9
— Superb
81%
Sleepeeer Hit!
32 votes
9
— Superb
81%
Peacemaker
5,371 votes
6
— Fair
80%
Police in a Pod
25 votes
8
— Great
80%
Juvenile Justice
326 votes
9
— Superb
79%
Ancient Detective
17 votes
8
— Great
78%
The Memorandum of Kyoko Okitegami
52 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,619 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,061 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,685 votes
8
— Great
76%
Money Heist: From Tokyo to Berlin
134 votes
8
— Great
75%
MIU404
33 votes
9
— Superb
73%
Tales from the Loop
1,418 votes
10
— Totally Ninja!
72%
House of Secrets: The Burari Deaths
388 votes
6
— Fair
70%
Brand New Cherry Flavor
791 votes
8
— Great
69%
SurrealEstate
240 votes
8
— Great
68%
Reborn
6 votes
9
— Superb
67%
Be Reborn
14 votes
5
— Meh
64%
Golden Blood
42 votes
6
— Fair
64%
TOKYO MER: Mobile Emergency Room
12 votes
7
— Good
61%
Youkai Sharehouse
8 votes
8
— Great
60%
Chef Is a Great Detective
5 votes
8
— Great
58%
Shinigami-kun
8 votes
7
— Good
50%
Everyone’s Demoted!!
3 votes
7
— Good
42%
Uramiya Honpo
4 votes
7
— Good
40%
Kotodamasou
5 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup