trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Oscar Giral
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
49
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,656 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,471 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,766 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,481 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,878 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,126 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,511 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,710 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
48,981 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
44,142 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,361 votes
10
— Totally Ninja!
84%
WALL·E
40,599 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Lion King
37,405 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Hunger Games
39,574 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,173 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,624 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Split
32,547 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Shrek
30,296 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dunkirk
30,409 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
29,002 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Toy Story 3
28,100 votes
10
— Totally Ninja!
74%
It
29,123 votes
10
— Totally Ninja!
77%
La La Land
24,803 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Shining
23,932 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,722 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Aladdin
22,986 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,497 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shrek 2
20,507 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Star Is Born
18,813 votes
10
— Totally Ninja!
80%
2001: A Space Odyssey
15,761 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Your Name.
14,962 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Mulan
15,444 votes
10
— Totally Ninja!
80%
A Clockwork Orange
15,086 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,423 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Us
15,410 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Dallas Buyers Club
13,146 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Coraline
11,632 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Call Me by Your Name
10,307 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Cube
8,725 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Love, Simon
7,748 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Mirror: Bandersnatch
7,751 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Dawn of the Dead
6,802 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Roma
4,669 votes
10
— Totally Ninja!
78%
All About My Mother
1,568 votes
10
— Totally Ninja!
63%
King Cobra
816 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Holding the Man
620 votes
10
— Totally Ninja!
71%
4th Man Out
642 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Holy Camp!
512 votes
10
— Totally Ninja!
66%
My Best Friend
271 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup