trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Owen Swart
VIP
3
0
followers
Cape Town, South Africa
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
24
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
Spider-Man: Homecoming
52,787 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
47,170 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,575 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,672 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,310 votes
9
— Superb
71%
Kong: Skull Island
33,227 votes
9
— Superb
75%
Dunkirk
30,461 votes
9
— Superb
76%
The Batman
26,406 votes
9
— Superb
67%
Alien: Covenant
24,714 votes
9
— Superb
74%
War for the Planet of the Apes
23,861 votes
9
— Superb
65%
The Incredible Hulk
22,474 votes
9
— Superb
73%
The Nice Guys
22,261 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,464 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
18,934 votes
9
— Superb
78%
E.T. the Extra-Terrestrial
15,749 votes
9
— Superb
65%
Black Adam
14,133 votes
9
— Superb
64%
RoboCop
13,392 votes
9
— Superb
61%
The Cloverfield Paradox
9,042 votes
9
— Superb
62%
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
6,820 votes
9
— Superb
70%
Werewolf by Night
4,326 votes
9
— Superb
72%
Team America: World Police
4,278 votes
9
— Superb
68%
Super
2,857 votes
9
— Superb
75%
Dave Chappelle: The Closer
1,545 votes
9
— Superb
71%
The Pentagon Wars
223 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup