Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
oyoy
5
Followers
2
Following
At the end of the universe
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
2,649
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
43
44
45
89%
Game of Thrones
134,558 votes
2
— Terrible
92%
Breaking Bad
100,704 votes
6
— Fair
79%
The Walking Dead
67,064 votes
2
— Terrible
79%
The Big Bang Theory
62,352 votes
3
— Bad
85%
Stranger Things
55,043 votes
8
— Great
89%
Sherlock
48,222 votes
8
— Great
85%
Friends
42,655 votes
6
— Fair
81%
How I Met Your Mother
42,569 votes
5
— Meh
84%
Dexter
39,940 votes
6
— Fair
81%
Lost
33,669 votes
6
— Fair
75%
Arrow
32,396 votes
2
— Terrible
85%
House
30,775 votes
5
— Meh
87%
Rick and Morty
30,680 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
29,961 votes
7
— Good
86%
The Office
28,756 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
27,552 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
27,386 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,696 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,552 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
26,314 votes
9
— Superb
84%
Vikings
26,225 votes
3
— Bad
82%
Modern Family
26,100 votes
7
— Good
83%
Supernatural
25,466 votes
2
— Terrible
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,021 votes
8
— Great
83%
Suits
24,968 votes
5
— Meh
82%
Homeland
24,760 votes
6
— Fair
84%
House of Cards
24,660 votes
6
— Fair
76%
The Flash
24,560 votes
3
— Bad
86%
Fringe
23,742 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,345 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,340 votes
6
— Fair
82%
The Simpsons
23,233 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
23,207 votes
3
— Bad
85%
True Detective
21,690 votes
8
— Great
78%
Squid Game
20,860 votes
5
— Meh
84%
Community
20,851 votes
8
— Great
77%
The 100
20,567 votes
2
— Terrible
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,381 votes
3
— Bad
86%
Futurama
20,222 votes
8
— Great
78%
The Witcher
20,198 votes
3
— Bad
84%
South Park
19,762 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,544 votes
6
— Fair
77%
Family Guy
19,352 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,982 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,971 votes
6
— Fair
80%
The Blacklist
18,122 votes
5
— Meh
85%
Parks and Recreation
18,055 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,925 votes
7
— Good
82%
Money Heist
17,864 votes
5
— Meh
86%
Dark
17,828 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,486 votes
5
— Meh
80%
Lucifer
17,469 votes
5
— Meh
86%
Peaky Blinders
17,096 votes
7
— Good
91%
Band of Brothers
17,047 votes
8
— Great
77%
WandaVision
17,009 votes
8
— Great
80%
Loki
16,554 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,379 votes
5
— Meh
92%
The Wire
16,041 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,845 votes
4
— Poor
86%
Fargo
15,828 votes
9
— Superb
1
2
3
43
44
45
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch