trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ozymandias
0
followers
Abu Dhabi
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Lucifer
16,953 votes
8
— Great
89%
One Piece
6,217 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,756 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,851 votes
8
— Great
75%
Tokyo Ghoul
3,487 votes
8
— Great
76%
Akame ga Kill!
2,257 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,148 votes
8
— Great
74%
Another
2,145 votes
8
— Great
84%
JoJo's Bizarre Adventure
1,981 votes
8
— Great
77%
Angel Beats!
1,922 votes
8
— Great
76%
Blue Exorcist
1,847 votes
8
— Great
75%
The Future Diary
1,849 votes
8
— Great
82%
That Time I Got Reincarnated as a Slime
1,523 votes
8
— Great
76%
Hellsing
1,361 votes
8
— Great
76%
Is it Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
1,307 votes
8
— Great
75%
DARLING in the FRANXX
1,250 votes
8
— Great
75%
High School DxD
1,195 votes
8
— Great
72%
Fate/Stay Night
948 votes
8
— Great
75%
Ajin
906 votes
8
— Great
78%
ReLIFE
791 votes
8
— Great
78%
Saga of Tanya the Evil
756 votes
8
— Great
75%
91 Days
622 votes
8
— Great
69%
B: The Beginning
579 votes
8
— Great
76%
Drifters
517 votes
8
— Great
78%
A Certain Scientific Railgun
424 votes
8
— Great
76%
Magi: Adventure of Sinbad
425 votes
8
— Great
75%
Shiki
427 votes
8
— Great
67%
Trinity Seven
423 votes
8
— Great
66%
Fate/Apocrypha
405 votes
8
— Great
82%
March Comes in Like a Lion
352 votes
8
— Great
68%
[C] The Money of Soul and Possibility Control
206 votes
8
— Great
71%
Fate/Grand Order - Absolute Demonic Front: Babylonia
128 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup