Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ozz
0
Followers
0
Following
Concepción, Biobio, Chile
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Big Bang Theory
62,148 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
54,744 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
48,058 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
42,399 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
87%
Rick and Morty
30,499 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,648 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
32,305 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,846 votes
10
— Nine Nine!
76%
The Flash
24,495 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
23,110 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,759 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
20,113 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Witcher
20,078 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,693 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
17,387 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
14,137 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,633 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,573 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,585 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,340 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Supergirl
8,634 votes
10
— Totally Ninja!
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,516 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Legion
7,075 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Riverdale
7,522 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,619 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,311 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Titans
5,815 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wilfred
2,706 votes
9
— Superb
70%
The Order
1,764 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Rurouni Kenshin
1,062 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Drawn Together
974 votes
8
— Great
79%
Ranma ½
475 votes
9
— Superb
84%
Slam Dunk
416 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch