Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ozzie
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
125
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
100,194 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
19,348 votes
8
— Great
91%
Planet Earth
4,804 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,872 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
11,603 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
134,071 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
48,065 votes
8
— Great
87%
Rick and Morty
30,503 votes
8
— Great
87%
Stargate SG-1
9,342 votes
8
— Great
87%
Death Note
16,372 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,933 votes
6
— Fair
86%
Top Gear
7,294 votes
9
— Superb
86%
Futurama
20,115 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,325 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,371 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,995 votes
8
— Great
85%
House
30,650 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
29,766 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,659 votes
8
— Great
85%
Initial D
506 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
54,751 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
27,402 votes
9
— Superb
84%
Community
20,762 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,403 votes
8
— Great
84%
Veronica Mars
5,220 votes
9
— Superb
84%
Red Dwarf
2,123 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,805 votes
7
— Good
84%
Farscape
3,091 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
23,219 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,324 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,636 votes
8
— Great
84%
Stargate Atlantis
6,620 votes
9
— Superb
84%
The Boondocks
1,731 votes
8
— Great
84%
Coupling
1,610 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,804 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,850 votes
7
— Good
83%
Whose Line Is It Anyway?
1,493 votes
8
— Great
83%
Clannad
1,100 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Halt and Catch Fire
4,244 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,442 votes
9
— Superb
83%
MythBusters
4,776 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
23,152 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,731 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,380 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,846 votes
8
— Great
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,665 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,625 votes
8
— Great
81%
24
11,405 votes
9
— Superb
81%
Wallace & Gromit
234 votes
8
— Great
81%
Prison Break
23,342 votes
8
— Great
81%
Lost
33,511 votes
5
— Meh
81%
How I Met Your Mother
42,405 votes
8
— Great
80%
One Tree Hill
2,961 votes
9
— Superb
80%
Burn Notice
5,445 votes
9
— Superb
80%
NCIS
7,804 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,946 votes
6
— Fair
80%
Azumanga Daioh
358 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Magi: The Labyrinth of Magic
884 votes
8
— Great
79%
That '70s Show
8,078 votes
8
— Great
79%
Dragon Ball Z Kai
324 votes
9
— Superb
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch