trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Anders Bernhard
VIP
2
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
135
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
83%
Guardians of the Galaxy
96,406 votes
7
— Good
81%
Iron Man
53,908 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,723 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,513 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,304 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,007 votes
7
— Good
85%
Parasite
33,940 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,620 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,379 votes
7
— Good
74%
It
29,091 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,443 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,324 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,554 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,208 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,533 votes
7
— Good
77%
Zombieland
25,490 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,471 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,035 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,291 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,109 votes
7
— Good
81%
Ford v Ferrari
18,897 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
18,885 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,439 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
18,028 votes
7
— Good
63%
Dark Phoenix
17,046 votes
7
— Good
67%
The Witch
13,318 votes
7
— Good
68%
The Shallows
12,976 votes
7
— Good
70%
Contagion
12,702 votes
7
— Good
73%
The Beekeeper
11,963 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,756 votes
7
— Good
67%
It Follows
11,024 votes
7
— Good
70%
The Creator
10,564 votes
7
— Good
69%
The Gray Man
9,880 votes
7
— Good
72%
Maleficent: Mistress of Evil
9,854 votes
7
— Good
77%
Law Abiding Citizen
9,534 votes
7
— Good
76%
Boyhood
9,098 votes
7
— Good
71%
Yesterday
9,080 votes
7
— Good
61%
Old
8,983 votes
7
— Good
68%
The Hunt
8,729 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 3
8,679 votes
7
— Good
73%
The Post
8,279 votes
7
— Good
71%
Anna
8,174 votes
7
— Good
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,138 votes
7
— Good
72%
Finch
8,034 votes
7
— Good
63%
Aquaman and the Lost Kingdom
7,948 votes
7
— Good
74%
Ferdinand
7,774 votes
7
— Good
69%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
7,771 votes
7
— Good
76%
50/50
7,664 votes
7
— Good
68%
Enemy
7,624 votes
7
— Good
66%
Code 8
7,436 votes
7
— Good
59%
65
7,410 votes
7
— Good
67%
The Conjuring: The Devil Made Me Do It
7,313 votes
7
— Good
75%
Shot Caller
7,108 votes
7
— Good
74%
Coherence
6,977 votes
7
— Good
73%
Peppermint
6,769 votes
7
— Good
67%
Evil Dead Rise
6,161 votes
7
— Good
54%
Madame Web
5,901 votes
7
— Good
65%
Tom Clancy's Without Remorse
5,785 votes
7
— Good
65%
Annabelle Comes Home
5,685 votes
7
— Good
65%
Insidious: The Last Key
5,636 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup