Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
painy
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
136
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Doctor Strange
67,271 votes
7
— Good
77%
Arrival
57,948 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
50,053 votes
7
— Good
79%
Moana
49,894 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,392 votes
7
— Good
76%
Black Panther
47,306 votes
7
— Good
84%
Star Wars
42,780 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
41,748 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,713 votes
7
— Good
85%
Back to the Future
40,270 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
37,789 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,705 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
36,775 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
36,474 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
36,081 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
33,449 votes
7
— Good
74%
Split
33,196 votes
7
— Good
84%
Coco
32,470 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,435 votes
7
— Good
66%
Justice League
32,017 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
31,422 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
31,318 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
31,241 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,659 votes
7
— Good
75%
Gravity
30,291 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,902 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
29,190 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
29,048 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,843 votes
7
— Good
77%
The Hateful Eight
28,602 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,826 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,694 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
25,415 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
25,213 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,176 votes
7
— Good
80%
The Grand Budapest Hotel
25,153 votes
7
— Good
69%
Divergent
24,380 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
24,250 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
24,077 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,873 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,874 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
22,201 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,697 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,493 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
21,288 votes
7
— Good
68%
Tomb Raider
20,794 votes
7
— Good
74%
Independence Day
20,035 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,569 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
19,318 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
19,165 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,716 votes
7
— Good
77%
Life of Pi
17,925 votes
7
— Good
72%
Jack Reacher
17,562 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 2
16,839 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,519 votes
7
— Good
80%
2001: A Space Odyssey
16,210 votes
7
— Good
73%
Ralph Breaks the Internet
16,007 votes
7
— Good
63%
Ad Astra
15,821 votes
7
— Good
73%
The Great Gatsby
15,612 votes
7
— Good
87%
Your Name.
15,489 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch