trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ali
VIP
3
4
followers
Hogsmeade
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
169
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
77%
Gotham
15,180 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,689 votes
7
— Good
70%
Two and a Half Men
12,321 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
10,975 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,526 votes
7
— Good
69%
Glee
8,287 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,158 votes
7
— Good
81%
Bob's Burgers
7,300 votes
7
— Good
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,201 votes
7
— Good
77%
Limitless
5,754 votes
7
— Good
79%
Alice in Borderland
5,459 votes
7
— Good
75%
Constantine
4,979 votes
7
— Good
78%
Charmed
4,728 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,583 votes
7
— Good
73%
Elite
4,436 votes
7
— Good
71%
Shadowhunters
4,299 votes
7
— Good
73%
Sex and the City
3,806 votes
7
— Good
72%
Snowpiercer
3,669 votes
7
— Good
80%
One Tree Hill
2,894 votes
7
— Good
68%
Marvel's Runaways
2,689 votes
7
— Good
70%
Scream Queens
2,499 votes
7
— Good
76%
Pokémon
2,455 votes
7
— Good
70%
The Secret Circle
2,257 votes
7
— Good
70%
Dragon Ball GT
2,249 votes
7
— Good
72%
Full House
2,201 votes
7
— Good
74%
The Librarians
2,111 votes
7
— Good
70%
CSI: Miami
2,054 votes
7
— Good
72%
Kyle XY
1,944 votes
7
— Good
72%
Ghost Whisperer
1,897 votes
7
— Good
72%
CSI: NY
1,854 votes
7
— Good
73%
Hell's Kitchen
1,846 votes
7
— Good
84%
Gomorra
1,795 votes
7
— Good
74%
Xena: Warrior Princess
1,769 votes
7
— Good
65%
Insatiable
1,724 votes
7
— Good
74%
The Nanny
1,666 votes
7
— Good
70%
Mike & Molly
1,495 votes
7
— Good
72%
Dawson's Creek
1,478 votes
7
— Good
67%
Fuller House
1,453 votes
7
— Good
76%
Roswell
1,377 votes
7
— Good
77%
My Wife and Kids
1,320 votes
7
— Good
82%
Tom and Jerry
1,233 votes
7
— Good
72%
The Carrie Diaries
1,223 votes
7
— Good
60%
How I Met Your Father
1,208 votes
7
— Good
69%
Girlboss
1,158 votes
7
— Good
77%
Scooby-Doo, Where Are You!
1,153 votes
7
— Good
73%
Kitchen Nightmares
1,048 votes
7
— Good
77%
Teenage Mutant Ninja Turtles
1,035 votes
7
— Good
63%
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel
979 votes
7
— Good
76%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
978 votes
7
— Good
77%
Pinky and the Brain
961 votes
7
— Good
69%
According to Jim
956 votes
7
— Good
75%
H2O: Just Add Water
948 votes
7
— Good
68%
Hercules: The Legendary Journeys
855 votes
7
— Good
67%
The Client List
845 votes
7
— Good
84%
Saint Seiya
808 votes
7
— Good
69%
Dharma & Greg
739 votes
7
— Good
72%
High School Musical: The Musical: The Series
648 votes
7
— Good
70%
Human Resources
645 votes
7
— Good
68%
Monsters at Work
645 votes
7
— Good
70%
Project Runway
639 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup