trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Paola
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
218
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
82%
Deadpool
108,662 votes
4
— Poor
83%
Guardians of the Galaxy
96,477 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,408 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,880 votes
6
— Fair
84%
Avengers: Infinity War
56,132 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,279 votes
6
— Fair
79%
Captain America: Civil War
55,957 votes
5
— Meh
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,024 votes
4
— Poor
75%
Wonder Woman
56,503 votes
5
— Meh
81%
Iron Man
53,970 votes
4
— Poor
65%
Suicide Squad
58,870 votes
6
— Fair
76%
Spider-Man: Homecoming
52,713 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,807 votes
6
— Fair
79%
Moana
48,978 votes
6
— Fair
79%
Thor: Ragnarok
48,984 votes
6
— Fair
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,774 votes
3
— Bad
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,817 votes
4
— Poor
75%
Frozen
48,206 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,636 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,215 votes
4
— Poor
75%
Avengers: Age of Ultron
47,104 votes
6
— Fair
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,476 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,646 votes
5
— Meh
80%
Inside Out
43,852 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,254 votes
5
— Meh
84%
Star Wars
41,863 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,513 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,608 votes
4
— Poor
85%
Back to the Future
39,165 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,200 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,465 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,110 votes
5
— Meh
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,932 votes
9
— Superb
82%
Up
38,902 votes
7
— Good
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,254 votes
5
— Meh
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,710 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,254 votes
5
— Meh
73%
Iron Man 2
40,362 votes
5
— Meh
86%
The Empire Strikes Back
36,998 votes
8
— Great
84%
The Lion King
37,409 votes
6
— Fair
75%
The Hunger Games
39,580 votes
6
— Fair
72%
Thor
39,407 votes
6
— Fair
82%
Toy Story
36,585 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,776 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,066 votes
9
— Superb
80%
The Incredibles
35,939 votes
6
— Fair
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,120 votes
5
— Meh
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,150 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,879 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,352 votes
6
— Fair
84%
Return of the Jedi
33,259 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,161 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,843 votes
6
— Fair
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,228 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,740 votes
5
— Meh
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,345 votes
7
— Good
84%
Coco
31,628 votes
4
— Poor
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,146 votes
6
— Fair
78%
Despicable Me
32,589 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
30,774 votes
4
— Poor
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup