trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Patodesu
3
followers
your momma's house
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
52
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,737 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,794 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Los simuladores
234 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,259 votes
6
— Fair
91%
Chernobyl
26,230 votes
7
— Good
90%
Arcane
11,006 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,289 votes
9
— Superb
88%
Our Planet
1,538 votes
5
— Meh
88%
Rick and Morty
29,603 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,232 votes
7
— Good
86%
Dark
17,159 votes
5
— Meh
86%
Merlí
807 votes
7
— Good
85%
Okupas
122 votes
6
— Fair
85%
The Beatles: Get Back
688 votes
3
— Bad
85%
House
30,046 votes
9
— Superb
85%
Naruto Shippuden
6,783 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,948 votes
5
— Meh
85%
Mr. Robot
26,788 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,539 votes
9
— Superb
84%
Gurren Lagann
2,120 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Atlanta
4,695 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,180 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,150 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,936 votes
7
— Good
82%
Naruto
6,614 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
9,830 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,416 votes
5
— Meh
81%
Skins
4,676 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,186 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,854 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,622 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
79%
The Walking Dead
65,946 votes
8
— Great
78%
Love After Music
68 votes
6
— Fair
78%
Squid Game
19,843 votes
8
— Great
78%
Wild Wild Country
1,204 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,333 votes
5
— Meh
77%
The Midnight Gospel
1,373 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,500 votes
8
— Great
76%
The House of Flowers
449 votes
6
— Fair
75%
Wilfred
2,685 votes
9
— Superb
75%
Devs
3,171 votes
6
— Fair
75%
Sonny Boy
240 votes
7
— Good
75%
BREAK IT ALL: The History of Rock in Latin America
56 votes
5
— Meh
71%
Community Squad
135 votes
8
— Great
71%
The "Hentai" Prince and the Stony Cat
238 votes
9
— Superb
71%
Undead Unluck
221 votes
9
— Superb
70%
The Valhalla Murders
590 votes
6
— Fair
70%
La Jauría
42 votes
7
— Good
68%
Porn and Ice Cream
45 votes
9
— Superb
68%
DEAD DEAD DEMONS DEDEDEDE DESTRUCTION
12 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Kiss Me First
377 votes
6
— Fair
58%
Neo Yokio
247 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup