Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Paulinh0
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
42
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
Wonder Woman
57,328 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
48,078 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,937 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
40,411 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
40,085 votes
7
— Good
84%
The Lion King
38,275 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,321 votes
7
— Good
66%
Justice League
32,014 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,659 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
29,727 votes
7
— Good
69%
Black Widow
24,608 votes
7
— Good
73%
Free Guy
24,309 votes
7
— Good
73%
The Shape of Water
22,671 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
21,030 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,795 votes
7
— Good
73%
The Mummy
16,745 votes
7
— Good
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,399 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,428 votes
7
— Good
76%
BlacKkKlansman
14,129 votes
7
— Good
64%
The Purge
13,832 votes
7
— Good
69%
The Tomorrow War
13,798 votes
7
— Good
68%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
11,685 votes
7
— Good
67%
The Purge: Anarchy
10,239 votes
7
— Good
73%
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
9,968 votes
7
— Good
71%
Anna
8,320 votes
7
— Good
65%
X
7,725 votes
7
— Good
67%
Fall
6,549 votes
7
— Good
70%
Bone Tomahawk
5,693 votes
7
— Good
66%
Fear Street: 1994
5,093 votes
7
— Good
77%
Sound of Metal
4,718 votes
7
— Good
71%
Fear Street: 1978
4,240 votes
7
— Good
75%
Run Lola Run
3,921 votes
7
— Good
70%
Fear Street: 1666
3,766 votes
7
— Good
70%
Battle of the Sexes
3,580 votes
7
— Good
69%
Westworld
3,564 votes
7
— Good
75%
National Lampoon's Vacation
3,289 votes
7
— Good
72%
Chasing Amy
2,851 votes
7
— Good
64%
Tau
2,785 votes
7
— Good
77%
Bacurau
1,820 votes
7
— Good
64%
The Bar
1,718 votes
7
— Good
75%
Boy
868 votes
7
— Good
73%
Three O'Clock High
405 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch