trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Pedro Brito
14
followers
Rondon do Pará - PA - Brazil
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
51
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,989 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,127 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,723 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,928 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,739 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,263 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,376 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,659 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,947 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,187 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,401 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,356 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,589 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,858 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,317 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,388 votes
9
— Superb
70%
Two and a Half Men
12,329 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,678 votes
5
— Meh
80%
Teen Wolf
9,819 votes
7
— Good
75%
Pretty Little Liars
8,886 votes
8
— Great
73%
2 Broke Girls
9,030 votes
9
— Superb
76%
American Dad!
8,322 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bates Motel
7,896 votes
9
— Superb
83%
The Originals
7,405 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,552 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Following
6,822 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Strain
6,649 votes
8
— Great
76%
Desperate Housewives
5,556 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mare of Easttown
5,273 votes
9
— Superb
78%
Nikita
4,320 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Angel
3,822 votes
9
— Superb
78%
Raising Hope
2,584 votes
9
— Superb
74%
The Mindy Project
1,964 votes
9
— Superb
87%
My Mad Fat Diary
1,763 votes
2
— Terrible
79%
The Returned
1,703 votes
10
— Totally Ninja!
80%
In the Flesh
1,652 votes
9
— Superb
75%
Tyrant
1,455 votes
9
— Superb
75%
Switched at Birth
1,403 votes
9
— Superb
72%
Dear White People
1,360 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Carrie Diaries
1,223 votes
9
— Superb
70%
Hung
1,133 votes
8
— Great
75%
Smash
982 votes
6
— Fair
64%
Ringer
969 votes
9
— Superb
72%
The New Normal
872 votes
8
— Great
70%
The Neighbors
680 votes
8
— Great
61%
Gossip Girl
570 votes
3
— Bad
61%
$#*! My Dad Says
534 votes
8
— Great
75%
The Mechanism
442 votes
5
— Meh
56%
Cult
410 votes
7
— Good
86%
Hebe
25 votes
9
— Superb
70%
Ferdinando Show
3 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup