trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Peeps_
VIP
6
23
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
145
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Parasite
33,980 votes
8
— Great
84%
Django Unchained
44,581 votes
8
— Great
83%
Green Book
19,160 votes
8
— Great
81%
The Help
10,409 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,378 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
49,196 votes
8
— Great
79%
Ratatouille
30,759 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,973 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,747 votes
8
— Great
78%
Tangled
26,151 votes
8
— Great
77%
Sully
20,410 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,361 votes
8
— Great
76%
The Whale
7,739 votes
8
— Great
76%
Lone Survivor
9,534 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,315 votes
8
— Great
76%
50/50
7,671 votes
8
— Great
75%
Love & Basketball
627 votes
8
— Great
75%
Shot Caller
7,116 votes
8
— Great
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,901 votes
8
— Great
75%
The Founder
14,438 votes
8
— Great
74%
Speed
10,202 votes
8
— Great
74%
It
29,112 votes
8
— Great
74%
Unbreakable
16,605 votes
8
— Great
73%
Overboard
1,941 votes
8
— Great
73%
Girls Trip
5,233 votes
8
— Great
73%
The Neighbors' Window
320 votes
8
— Great
73%
Face/Off
9,092 votes
8
— Great
73%
The Equalizer 2
16,474 votes
8
— Great
73%
A Quiet Place Part II
13,787 votes
8
— Great
73%
Marley & Me
5,558 votes
8
— Great
73%
The Beekeeper
12,049 votes
8
— Great
73%
Crazy Rich Asians
10,370 votes
8
— Great
72%
In Too Deep
211 votes
8
— Great
72%
Lily Meets Charlie
7 votes
8
— Great
72%
The Wedding Singer
3,597 votes
8
— Great
72%
Tenacious D in The Pick of Destiny
3,612 votes
8
— Great
72%
Harold & Kumar Go to White Castle
5,188 votes
8
— Great
72%
The Players Club
310 votes
8
— Great
72%
The Proposal
10,808 votes
8
— Great
72%
Justice League vs. the Fatal Five
1,440 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,340 votes
8
— Great
72%
Black and Blue
2,846 votes
8
— Great
71%
Tully
3,475 votes
8
— Great
71%
In Time
17,430 votes
8
— Great
71%
Long Shot
8,118 votes
8
— Great
71%
Why Him?
15,252 votes
8
— Great
71%
Non-Stop
10,491 votes
8
— Great
71%
Gone in Sixty Seconds
8,406 votes
8
— Great
71%
Bad Samaritan
2,046 votes
8
— Great
71%
Extraction
12,764 votes
8
— Great
71%
Beats
509 votes
8
— Great
71%
When the Bough Breaks
1,815 votes
8
— Great
70%
Hello, My Name Is Doris
1,439 votes
8
— Great
70%
A Thin Line Between Love and Hate
268 votes
8
— Great
70%
Venom
33,798 votes
8
— Great
70%
The Adam Project
11,782 votes
8
— Great
70%
Freaks
3,031 votes
8
— Great
70%
21
7,745 votes
8
— Great
70%
Contagion
12,710 votes
8
— Great
70%
Horrible Bosses
12,532 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup