trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Peeps_
VIP
6
23
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
When They See Us
3,568 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,830 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,058 votes
9
— Superb
85%
Jujutsu Kaisen
3,910 votes
9
— Superb
84%
Gurren Lagann
2,109 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,651 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,844 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,748 votes
9
— Superb
82%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,399 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,014 votes
9
— Superb
82%
The Night Of
5,878 votes
9
— Superb
81%
Silo
5,293 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,550 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,703 votes
9
— Superb
79%
BEEF
4,013 votes
9
— Superb
78%
Superman: The Animated Series
544 votes
9
— Superb
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,403 votes
9
— Superb
78%
Great Pretender
621 votes
9
— Superb
78%
The Sex Lives of College Girls
892 votes
9
— Superb
78%
Master of None
4,075 votes
9
— Superb
78%
Zoey's Extraordinary Playlist
942 votes
9
— Superb
77%
Evil
1,911 votes
9
— Superb
77%
Imposters
712 votes
9
— Superb
77%
Last Hero Inuyashiki
677 votes
9
— Superb
76%
Lupin
5,989 votes
9
— Superb
76%
Superman & Lois
2,210 votes
9
— Superb
75%
Ballers
2,926 votes
9
— Superb
75%
MASHLE: MAGIC AND MUSCLES
698 votes
9
— Superb
75%
ted
1,077 votes
9
— Superb
75%
Tower of God
860 votes
9
— Superb
75%
Hijack
2,817 votes
9
— Superb
75%
The Mick
1,344 votes
9
— Superb
74%
Maniac
4,195 votes
9
— Superb
74%
Future Man
2,329 votes
9
— Superb
73%
What If...?
6,148 votes
9
— Superb
71%
Stargirl
1,672 votes
9
— Superb
70%
Hung
1,133 votes
9
— Superb
69%
BONDiNG
1,391 votes
9
— Superb
68%
Zoo
1,954 votes
9
— Superb
67%
The Jamie Foxx Show
64 votes
9
— Superb
66%
The Stranded
107 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup