trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Peeps_
VIP
5
23
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
146
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
91%
Avatar: The Last Airbender
18,523 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,293 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,687 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
130,613 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,123 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,659 votes
10
— Totally Ninja!
86%
When They See Us
3,548 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
11,614 votes
9
— Superb
86%
Dark
16,883 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,099 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,595 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Jujutsu Kaisen
3,820 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,365 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
23,732 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Samurai Champloo
2,742 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,148 votes
7
— Good
84%
Yu Yu Hakusho
1,021 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Gurren Lagann
2,096 votes
9
— Superb
84%
Justice League Unlimited
411 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Justice League
1,826 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,072 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,547 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,708 votes
9
— Superb
83%
My Hero Academia
4,925 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
1,358 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,613 votes
9
— Superb
82%
Cyberpunk: Edgerunners
3,938 votes
9
— Superb
82%
House of the Dragon
9,591 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,836 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,319 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,048 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Kingdom
2,955 votes
8
— Great
81%
Impractical Jokers
1,893 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Dr. Stone
2,022 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Martin
329 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Silo
5,138 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,642 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Peacemaker
5,323 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,301 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
80%
Cobra Kai
6,496 votes
9
— Superb
80%
9-1-1
3,063 votes
7
— Good
80%
Loki
15,480 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,896 votes
10
— Totally Ninja!
79%
InuYasha
1,162 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,598 votes
8
— Great
79%
The Challenge
397 votes
10
— Totally Ninja!
79%
BEEF
3,922 votes
9
— Superb
78%
Alice in Borderland
5,434 votes
8
— Great
78%
MEGALOBOX
569 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,128 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,330 votes
9
— Superb
78%
Superman: The Animated Series
544 votes
9
— Superb
78%
Great Pretender
619 votes
9
— Superb
78%
Tulsa King
2,522 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,468 votes
8
— Great
78%
The Sex Lives of College Girls
880 votes
9
— Superb
78%
Travelers
3,783 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Master of None
4,063 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,537 votes
8
— Great
78%
Resident Alien
3,220 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup