trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Vlad Tepes
VIP
4
8
followers
The Milky Way
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
87
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
The Martian
51,808 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
46,558 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,155 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,347 votes
7
— Good
70%
Venom
33,847 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,426 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,014 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,649 votes
7
— Good
70%
Black Widow
24,033 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,394 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,194 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,234 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,311 votes
7
— Good
64%
Independence Day: Resurgence
22,972 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,502 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,930 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
18,920 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,040 votes
7
— Good
80%
Groundhog Day
17,476 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,411 votes
7
— Good
73%
The Mummy
16,337 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,096 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,586 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,363 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,905 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,980 votes
7
— Good
68%
Tomorrowland
14,314 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,095 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,331 votes
7
— Good
72%
Cars 3
13,650 votes
7
— Good
64%
Geostorm
14,040 votes
7
— Good
67%
Red Notice
13,412 votes
7
— Good
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,896 votes
7
— Good
76%
Hercules
11,607 votes
7
— Good
70%
The Adam Project
11,803 votes
7
— Good
69%
The Huntsman: Winter's War
11,503 votes
7
— Good
68%
The Mummy Returns
10,531 votes
7
— Good
66%
Bloodshot
10,640 votes
7
— Good
71%
Bad Boys II
10,047 votes
7
— Good
72%
Maleficent: Mistress of Evil
9,869 votes
7
— Good
69%
American Assassin
9,691 votes
7
— Good
61%
Moonfall
9,491 votes
7
— Good
62%
R.I.P.D.
8,933 votes
7
— Good
67%
Halloween
8,549 votes
7
— Good
64%
Fast X
8,379 votes
7
— Good
64%
Hercules
7,330 votes
7
— Good
62%
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
6,817 votes
7
— Good
66%
Cold Pursuit
6,350 votes
7
— Good
70%
Boss Level
5,896 votes
7
— Good
58%
Meg 2: The Trench
6,386 votes
7
— Good
59%
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,344 votes
7
— Good
68%
Tomorrow Never Dies
5,824 votes
7
— Good
65%
Predator 2
5,912 votes
7
— Good
68%
The World Is Not Enough
5,457 votes
7
— Good
65%
Pan
5,469 votes
7
— Good
61%
Seventh Son
5,243 votes
7
— Good
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio
4,329 votes
7
— Good
76%
Dirty Harry
4,042 votes
7
— Good
66%
Atlas
4,236 votes
7
— Good
68%
Gremlins 2: The New Batch
4,138 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup