trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Vlad Tepes
VIP
4
7
followers
The Milky Way
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
56,127 votes
9
— Superb
79%
John Wick
51,223 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,848 votes
9
— Superb
80%
Zootopia
44,642 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,571 votes
9
— Superb
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,343 votes
9
— Superb
66%
Justice League
31,620 votes
9
— Superb
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,463 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,030 votes
9
— Superb
75%
Star Trek Beyond
26,535 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
25,061 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,478 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,412 votes
9
— Superb
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,626 votes
9
— Superb
67%
Terminator Genisys
18,296 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,223 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
17,253 votes
9
— Superb
78%
Jaws
14,014 votes
9
— Superb
70%
Jungle Cruise
13,097 votes
9
— Superb
65%
Mortal Engines
13,092 votes
9
— Superb
64%
Gods of Egypt
13,084 votes
9
— Superb
73%
Wrath of Man
12,472 votes
9
— Superb
73%
Underworld
11,230 votes
9
— Superb
71%
RED 2
9,856 votes
9
— Superb
68%
Overlord
7,616 votes
9
— Superb
74%
True Lies
7,321 votes
9
— Superb
71%
Shaft
5,607 votes
9
— Superb
77%
The Outlaw Josey Wales
1,798 votes
9
— Superb
71%
Down Periscope
1,182 votes
9
— Superb
69%
Shaft
601 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup