Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Theo Stroescu
VIP
7
1
Follower
3
Following
[email protected]
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
123
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
48,059 votes
7
— Good
76%
Black Panther
47,332 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
40,102 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
36,109 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,077 votes
7
— Good
80%
Knives Out
33,702 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,070 votes
7
— Good
66%
Justice League
32,027 votes
7
— Good
83%
The Prestige
30,260 votes
7
— Good
74%
It
29,746 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
29,464 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
29,062 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,590 votes
7
— Good
72%
Tenet
26,360 votes
7
— Good
77%
Zombieland
26,111 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,892 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,681 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
25,428 votes
7
— Good
80%
The Grand Budapest Hotel
25,170 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
24,680 votes
7
— Good
74%
Brave
24,518 votes
7
— Good
75%
Sicario
24,464 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,906 votes
7
— Good
73%
Looper
22,227 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
22,213 votes
7
— Good
76%
Rise of the Planet of the Apes
22,070 votes
7
— Good
80%
Kill Bill: Vol. 2
21,086 votes
7
— Good
82%
Reservoir Dogs
20,921 votes
7
— Good
80%
Prisoners
20,378 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
20,299 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,584 votes
7
— Good
81%
Ford v Ferrari
19,548 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,474 votes
7
— Good
77%
Black Swan
19,078 votes
7
— Good
77%
A Star Is Born
19,070 votes
7
— Good
76%
Silver Linings Playbook
18,282 votes
7
— Good
77%
Minority Report
17,991 votes
7
— Good
74%
Unbreakable
17,019 votes
7
— Good
76%
Toy Story 4
17,019 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,870 votes
7
— Good
70%
Us
15,821 votes
7
— Good
80%
Fargo
15,075 votes
7
— Good
70%
Red Sparrow
14,837 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
14,708 votes
7
— Good
76%
28 Days Later
14,582 votes
7
— Good
76%
BlacKkKlansman
14,142 votes
7
— Good
76%
The Irishman
13,803 votes
7
— Good
74%
The Devil Wears Prada
13,689 votes
7
— Good
75%
I, Tonya
11,193 votes
7
— Good
69%
The Platform
11,035 votes
7
— Good
78%
Call Me by Your Name
10,520 votes
7
— Good
71%
The Fall Guy
10,515 votes
7
— Good
72%
Logan Lucky
10,247 votes
7
— Good
75%
Palm Springs
10,114 votes
7
— Good
76%
Darkest Hour
10,111 votes
7
— Good
68%
Civil War
10,092 votes
7
— Good
72%
Wonka
9,303 votes
7
— Good
78%
Moonrise Kingdom
8,778 votes
7
— Good
72%
The Lighthouse
8,734 votes
7
— Good
73%
Elvis
8,560 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch