trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
phlip
1
follower
Omicron Persei 8
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
89
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,904 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,055 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,703 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
60,913 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
52,768 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,398 votes
5
— Meh
85%
Friends
41,264 votes
8
— Great
81%
Lost
32,654 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,315 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,717 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,237 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
24,951 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,192 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,901 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,937 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
22,648 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,360 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,055 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,588 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,523 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,150 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,817 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
17,983 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,488 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,433 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,339 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,044 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,848 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,703 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,321 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,124 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,439 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,645 votes
9
— Superb
81%
Bob's Burgers
7,300 votes
9
— Superb
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,201 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,185 votes
6
— Fair
69%
The Book of Boba Fett
7,071 votes
6
— Fair
82%
Star Wars: Andor
6,282 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
5,998 votes
9
— Superb
84%
The Pacific
5,636 votes
9
— Superb
72%
Disenchantment
5,381 votes
7
— Good
81%
Silo
5,210 votes
7
— Good
83%
MythBusters
4,711 votes
8
— Great
80%
After Life
4,648 votes
8
— Great
81%
For All Mankind
4,489 votes
8
— Great
80%
Making a Murderer
3,825 votes
8
— Great
78%
Travelers
3,803 votes
7
— Good
73%
I Am Not Okay with This
3,709 votes
8
— Great
73%
Ahsoka
3,542 votes
7
— Good
87%
Fawlty Towers
2,912 votes
9
— Superb
83%
Regular Show
2,227 votes
6
— Fair
83%
Flight of the Conchords
2,205 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Chappelle's Show
2,058 votes
9
— Superb
76%
Solar Opposites
2,052 votes
9
— Superb
82%
An Idiot Abroad
2,052 votes
9
— Superb
83%
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
1,738 votes
9
— Superb
78%
Masters of the Air
1,683 votes
7
— Good
88%
Our Planet
1,525 votes
9
— Superb
78%
ZeroZeroZero
950 votes
8
— Great
74%
Norsemen
949 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup