trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Physalice
VIP
8
5
followers
Canada
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
76
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,100 votes
8
— Great
83%
Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell
148 votes
8
— Great
82%
Deadpool
108,519 votes
8
— Great
82%
La Classe américaine
263 votes
8
— Great
81%
The Fifth Element
23,648 votes
8
— Great
81%
Joker
46,811 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,680 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,202 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,304 votes
8
— Great
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,442 votes
8
— Great
80%
Mulan
15,424 votes
8
— Great
79%
Room
15,861 votes
8
— Great
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,469 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
18,808 votes
8
— Great
79%
Moana
48,913 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,918 votes
8
— Great
79%
No Country for Old Men
19,434 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,125 votes
8
— Great
78%
Me Before You
16,007 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,209 votes
8
— Great
78%
Avatar
59,953 votes
8
— Great
77%
What We Do in the Shadows
10,241 votes
8
— Great
77%
Wind River
14,663 votes
8
— Great
77%
The Fault in Our Stars
12,056 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,320 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,838 votes
8
— Great
76%
Snowden
14,476 votes
8
— Great
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,429 votes
8
— Great
75%
Knock Down the House
517 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,451 votes
8
— Great
74%
Split
32,505 votes
8
— Great
74%
Brave
24,069 votes
8
— Great
74%
War Dogs
19,080 votes
8
— Great
74%
The Hitman's Bodyguard
23,538 votes
8
— Great
74%
Monsters University
21,573 votes
8
— Great
73%
Winnie the Pooh
2,427 votes
8
— Great
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,941 votes
8
— Great
72%
The Menu
14,391 votes
8
— Great
72%
Bad Moms
18,130 votes
8
— Great
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
11,914 votes
8
— Great
71%
The Invisible Man
14,203 votes
8
— Great
71%
Suffragette
1,823 votes
8
— Great
71%
Mr. Right
4,657 votes
8
— Great
71%
The Old Guard
10,632 votes
8
— Great
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,544 votes
8
— Great
71%
Unleashed
2,592 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,684 votes
8
— Great
70%
A Girl Walks Home Alone at Night
1,295 votes
8
— Great
70%
Cloudy with a Chance of Meatballs 2
7,737 votes
8
— Great
70%
Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics
426 votes
8
— Great
70%
Barbie
19,156 votes
8
— Great
69%
Spectre
23,202 votes
8
— Great
69%
Ocean's Eight
16,868 votes
8
— Great
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,585 votes
8
— Great
68%
Welcome to Marwen
1,903 votes
8
— Great
68%
Ghost in the Shell
26,550 votes
8
— Great
68%
Surf's Up
3,425 votes
8
— Great
67%
The Endless
3,279 votes
8
— Great
66%
Hotel Artemis
5,076 votes
8
— Great
66%
I Am Not a Serial Killer
1,643 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup