trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Physalice
VIP
8
5
followers
Canada
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
45
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
WALL·E
40,311 votes
9
— Superb
84%
Piper
2,938 votes
9
— Superb
83%
Hacksaw Ridge
30,504 votes
9
— Superb
82%
Kitbull
779 votes
9
— Superb
81%
Monsters, Inc.
35,819 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,835 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
42,997 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,469 votes
9
— Superb
79%
Love, Simon
7,702 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon 2
18,958 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,611 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,220 votes
9
— Superb
78%
Call Me by Your Name
10,249 votes
9
— Superb
78%
Almost Famous
5,578 votes
9
— Superb
78%
The Theory of Everything
14,871 votes
9
— Superb
78%
Pick of the Litter
149 votes
9
— Superb
77%
Get Out
40,779 votes
9
— Superb
77%
The Emperor's New Groove
10,431 votes
9
— Superb
76%
The Blue Umbrella
880 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,292 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,118 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,114 votes
9
— Superb
76%
The Zookeeper's Wife
3,395 votes
9
— Superb
75%
Professor Marston and the Wonder Women
2,041 votes
9
— Superb
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,438 votes
9
— Superb
74%
It
28,951 votes
9
— Superb
74%
The Magnificent Seven
22,130 votes
9
— Superb
74%
The Edge of Seventeen
8,730 votes
9
— Superb
74%
American Sniper
19,359 votes
9
— Superb
73%
Passengers
42,033 votes
9
— Superb
72%
Hereditary
15,637 votes
9
— Superb
72%
Nocturnal Animals
14,468 votes
9
— Superb
71%
The Good Dinosaur
13,782 votes
9
— Superb
71%
Midsommar
13,481 votes
9
— Superb
71%
The French Dispatch
4,321 votes
9
— Superb
70%
Black Snake Moan
1,544 votes
9
— Superb
69%
All the Bright Places
2,017 votes
9
— Superb
69%
Life
21,801 votes
9
— Superb
68%
Dave Made a Maze
734 votes
9
— Superb
68%
Turbo Kid
1,797 votes
9
— Superb
67%
Under the Shadow
1,231 votes
9
— Superb
63%
Eat Pray Love
2,817 votes
9
— Superb
62%
Double Date
154 votes
9
— Superb
59%
Love Eternal
24 votes
9
— Superb
55%
Knock Knock
5,986 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup