trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
placebomancer
1
follower
Omicron Persei 8
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
53,226 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,612 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,242 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,332 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,797 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,633 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,858 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,127 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,733 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,489 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
9,832 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,664 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,072 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Orville
5,877 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Last Kingdom
5,529 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Magicians
5,190 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Series of Unfortunate Events
5,064 votes
10
— Totally Ninja!
81%
For All Mankind
4,565 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ash vs Evil Dead
3,870 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Married... with Children
3,453 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Z Nation
3,033 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Twilight Zone
2,081 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
2,001 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Venture Bros.
1,463 votes
10
— Totally Ninja!
79%
FLCL
1,304 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Mystery Science Theater 3000
578 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Danger 5
255 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Todd and the Book of Pure Evil
206 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Girlfriend, Girlfriend
212 votes
10
— Totally Ninja!
82%
RiffTrax
90 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Last Drive-in with Joe Bob Briggs
47 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Mystery Science Theater 3000
17 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Hellier
25 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup