trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
PLANTROON
2
followers
Slovakia
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
29
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,570 votes
6
— Fair
92%
Breaking Bad
97,713 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,935 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,179 votes
6
— Fair
81%
How I Met Your Mother
41,618 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,219 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,782 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,568 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,629 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,588 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,146 votes
9
— Superb
85%
Narcos
14,939 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,038 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,624 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fleabag
8,793 votes
8
— Great
70%
Fear the Walking Dead
9,319 votes
7
— Good
67%
Riverdale
7,403 votes
3
— Bad
84%
The Pacific
5,679 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Last Kingdom
5,524 votes
8
— Great
69%
Terra Nova
5,468 votes
9
— Superb
72%
Snowpiercer
3,701 votes
7
— Good
84%
Generation Kill
2,372 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Red Dwarf
2,099 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trailer Park Boys
1,845 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Outsourced
962 votes
9
— Superb
75%
SIX
917 votes
9
— Superb
69%
Trailer Park Boys: The Animated Series
238 votes
8
— Great
90%
Kurzgesagt - In a Nutshell
68 votes
9
— Superb
52%
TechLinked
5 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup