trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
plissk3n
4
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
30
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
96,790 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,532 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
46,990 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Cowboy Bebop
6,725 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,235 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
6,969 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,109 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,472 votes
8
— Great
86%
Scavengers Reign
840 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,042 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,605 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
20,992 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,518 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
14,993 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,407 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,776 votes
4
— Poor
81%
The Leftovers
7,732 votes
9
— Superb
80%
Dead Like Me
2,678 votes
8
— Great
80%
Danger 5
253 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Returned
1,701 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,614 votes
5
— Meh
79%
Once Upon a Time... Life
282 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,032 votes
8
— Great
78%
Vietnam in HD
70 votes
8
— Great
75%
A History of Horror with Mark Gatiss
29 votes
9
— Superb
73%
The Strain
6,637 votes
6
— Fair
71%
Ascension
1,611 votes
6
— Fair
70%
Meister Eder und sein Pumuckl
63 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,027 votes
8
— Great
58%
Rosemary's Baby
497 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup