trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Phillip Andrew Means III
0
followers
Freeport, New York
70
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
23
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
72,466 votes
5
— Meh
81%
The Avengers
65,389 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,706 votes
8
— Great
78%
Avatar
60,033 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Suicide Squad
58,859 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,269 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,621 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,949 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,955 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,008 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,796 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,376 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Frozen
48,196 votes
8
— Great
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,472 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,201 votes
9
— Superb
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,757 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Django Unchained
44,588 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ant-Man
44,498 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,243 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,251 votes
6
— Fair
78%
Kingsman: The Secret Service
40,751 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,623 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
37,029 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup