Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Sergi
VIP
6
Followers
5
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
52
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Se7en
35,543 votes
7
— Good
85%
A Silent Voice: The Movie
5,325 votes
8
— Great
85%
Princess Mononoke
12,773 votes
8
— Great
84%
WALL·E
41,744 votes
9
— Superb
82%
How to Train Your Dragon
29,576 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
32,386 votes
8
— Great
80%
Oppenheimer
23,368 votes
8
— Great
80%
KONOSUBA – God's blessing on this wonderful world! Legend of Crimson
751 votes
8
— Great
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,637 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
24,012 votes
7
— Good
79%
Cowspiracy: The Sustainability Secret
1,024 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,967 votes
7
— Good
79%
Dune
38,517 votes
8
— Great
79%
Weathering with You
3,589 votes
7
— Good
79%
Suzume
2,863 votes
8
— Great
78%
Josee, the Tiger and the Fish
558 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
15,338 votes
8
— Great
78%
Inside Out 2
8,710 votes
8
— Great
77%
The Emperor's New Groove
10,792 votes
6
— Fair
76%
The Whale
8,099 votes
7
— Good
76%
Raya and the Last Dragon
12,519 votes
6
— Fair
75%
Sound! Euphonium the Movie – Our Promise: A Brand New Day
71 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
19,188 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,092 votes
6
— Fair
74%
The Boy and the Heron
3,046 votes
6
— Fair
74%
Breaking Boundaries: The Science of Our Planet
233 votes
7
— Good
73%
Atlantis: The Lost Empire
7,272 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
24,328 votes
6
— Fair
73%
The Evil Dead
6,888 votes
6
— Fair
72%
A Whisker Away
1,307 votes
7
— Good
72%
The Menu
15,335 votes
7
— Good
72%
Inside the Mind of a Cat
651 votes
5
— Meh
72%
The Suicide Squad
21,051 votes
6
— Fair
71%
The Invisible Man
14,461 votes
6
— Fair
71%
Sound! Euphonium: Ensemble Contest
32 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,275 votes
7
— Good
70%
Saltburn
6,538 votes
7
— Good
70%
Zombieland: Double Tap
14,545 votes
7
— Good
69%
Before I Wake
4,245 votes
5
— Meh
69%
London Has Fallen
17,723 votes
5
— Meh
68%
Ted
22,823 votes
6
— Fair
67%
Nope
12,923 votes
6
— Fair
66%
Due Date
8,211 votes
6
— Fair
66%
The Internship
9,925 votes
5
— Meh
65%
San Andreas
15,846 votes
6
— Fair
65%
Ali G Indahouse
2,455 votes
6
— Fair
64%
Eternals
19,663 votes
6
— Fair
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,568 votes
5
— Meh
63%
Underwater
8,484 votes
6
— Fair
61%
Moonfall
9,704 votes
7
— Good
60%
Peninsula
3,083 votes
4
— Poor
57%
Morbius
11,111 votes
5
— Meh
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch