trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ponciak
0
followers
Omicron Persei 8
57
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
277
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
83%
Guardians of the Galaxy
96,427 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,699 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,411 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,683 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,348 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
65,838 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avatar
59,993 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,070 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
55,925 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,970 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wonder Woman
56,470 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,923 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Martian
51,686 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,674 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,772 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Wolf of Wall Street
49,166 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
48,947 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,727 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,771 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,155 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,589 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,180 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,457 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,221 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ant-Man
44,477 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Get Out
41,049 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Passengers
42,167 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Captain America: The First Avenger
41,072 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Edge of Tomorrow
39,082 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,226 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Lion King
37,372 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Hunger Games
39,542 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,731 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,105 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ready Player One
36,495 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
33,964 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,845 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Return of the Jedi
33,219 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Thor: The Dark World
35,818 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Captain Marvel
35,274 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Shutter Island
32,642 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,702 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,328 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gone Girl
32,697 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Knives Out
32,637 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,114 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Kong: Skull Island
33,154 votes
10
— Totally Ninja!
78%
X-Men: Days of Future Past
31,488 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Imitation Game
30,630 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Accountant
30,899 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Home Alone
30,674 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aquaman
31,553 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,811 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
28,972 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gravity
29,769 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Justice League
31,609 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Ant-Man and the Wasp
30,096 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Man of Steel
30,494 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Die Hard
27,238 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Green Mile
26,442 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup