Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Pere G.B.
0
Followers
0
Following
Barcelona
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
282
movies
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
68%
Ice Age: Continental Drift
10,127 votes
7
— Good
69%
American Assassin
9,805 votes
7
— Good
65%
Jumper
10,101 votes
8
— Great
60%
The Twilight Saga: Eclipse
10,519 votes
6
— Fair
71%
Hellboy II: The Golden Army
9,587 votes
7
— Good
77%
First Blood
9,164 votes
8
— Great
66%
The Lone Ranger
9,857 votes
7
— Good
69%
National Treasure: Book of Secrets
9,629 votes
7
— Good
77%
The Rock
8,932 votes
8
— Great
60%
Noah
10,016 votes
6
— Fair
55%
After Earth
10,245 votes
5
— Meh
65%
Van Helsing
9,084 votes
8
— Great
68%
The A-Team
8,846 votes
7
— Good
76%
Stargate
8,326 votes
7
— Good
71%
Anna
8,326 votes
7
— Good
72%
Finch
8,265 votes
7
— Good
69%
In the Heart of the Sea
8,329 votes
8
— Great
64%
Lara Croft: Tomb Raider
8,636 votes
7
— Good
62%
Aquaman and the Lost Kingdom
8,696 votes
6
— Fair
64%
The Karate Kid
8,505 votes
7
— Good
72%
Hook
8,029 votes
6
— Fair
66%
Night at the Museum: Secret of the Tomb
8,296 votes
6
— Fair
79%
The Hunt for Red October
7,472 votes
8
— Great
63%
AVP: Alien vs. Predator
8,221 votes
7
— Good
67%
Triple 9
7,898 votes
7
— Good
64%
Robin Hood
7,607 votes
5
— Meh
74%
Gran Turismo
7,063 votes
6
— Fair
67%
Robin Hood
7,384 votes
7
— Good
72%
Hunter Killer
7,096 votes
8
— Great
66%
Triple Frontier
7,345 votes
6
— Fair
75%
Lethal Weapon 2
6,849 votes
7
— Good
73%
Kingdom of Heaven
6,935 votes
7
— Good
67%
Johnny English Strikes Again
7,118 votes
5
— Meh
67%
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
7,072 votes
6
— Fair
67%
Damsel
7,056 votes
6
— Fair
74%
Okja
6,613 votes
8
— Great
73%
Dr. No
6,536 votes
7
— Good
76%
Goldfinger
6,222 votes
7
— Good
65%
Die Another Day
6,610 votes
7
— Good
73%
A Knight's Tale
6,186 votes
7
— Good
62%
Planet of the Apes
6,586 votes
6
— Fair
66%
Johnny English
6,257 votes
6
— Fair
70%
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
6,087 votes
7
— Good
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
6,187 votes
6
— Fair
59%
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,514 votes
7
— Good
71%
Alpha
5,851 votes
6
— Fair
68%
Tomorrow Never Dies
5,971 votes
7
— Good
65%
Jack the Giant Slayer
6,013 votes
6
— Fair
72%
Sisu
5,708 votes
7
— Good
64%
The Golden Compass
5,929 votes
8
— Great
68%
Honey, I Shrunk the Kids
5,725 votes
6
— Fair
74%
Master and Commander: The Far Side of the World
5,457 votes
7
— Good
62%
Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life
5,924 votes
6
— Fair
73%
From Russia with Love
5,383 votes
7
— Good
67%
The World Is Not Enough
5,592 votes
7
— Good
71%
Lethal Weapon 4
5,302 votes
7
— Good
72%
Robin Hood: Prince of Thieves
5,048 votes
8
— Great
71%
Jungle
4,965 votes
4
— Poor
68%
The Darkest Minds
5,073 votes
5
— Meh
57%
Wild Wild West
5,182 votes
6
— Fair
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch