Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
PreacherAT
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
57
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Logan
62,288 votes
8
— Great
81%
The Martian
53,058 votes
8
— Great
79%
Moana
49,897 votes
8
— Great
79%
Mad Max: Fury Road
48,021 votes
8
— Great
79%
Zootopia
45,465 votes
8
— Great
77%
Get Out
42,117 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,329 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,981 votes
8
— Great
77%
The Revenant
34,509 votes
8
— Great
80%
Knives Out
33,679 votes
8
— Great
74%
Split
33,196 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,455 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
29,729 votes
8
— Great
76%
The Batman
27,578 votes
8
— Great
80%
The Grand Budapest Hotel
25,155 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
23,982 votes
8
— Great
75%
Sicario
24,445 votes
8
— Great
77%
Nightcrawler
19,346 votes
8
— Great
80%
Groundhog Day
17,883 votes
8
— Great
73%
Hotel Transylvania
16,060 votes
8
— Great
73%
Ralph Breaks the Internet
16,007 votes
8
— Great
70%
Us
15,811 votes
8
— Great
66%
Allegiant
15,146 votes
8
— Great
71%
The Invisible Man
14,452 votes
8
— Great
70%
Zombieland: Double Tap
14,535 votes
8
— Great
82%
Dead Poets Society
12,883 votes
8
— Great
77%
The Fault in Our Stars
12,250 votes
8
— Great
67%
Nope
12,907 votes
8
— Great
76%
Onward
12,054 votes
8
— Great
67%
It Follows
11,349 votes
8
— Great
70%
Insidious
10,638 votes
8
— Great
64%
Sucker Punch
9,183 votes
8
— Great
61%
Old
9,301 votes
8
— Great
65%
Brightburn
8,788 votes
8
— Great
79%
Love, Simon
7,847 votes
8
— Great
69%
Sinister
8,296 votes
8
— Great
70%
Swiss Army Man
7,925 votes
8
— Great
68%
Enemy
7,842 votes
8
— Great
68%
The House with a Clock in Its Walls
6,323 votes
8
— Great
75%
Saving Mr. Banks
5,682 votes
8
— Great
73%
Death at a Funeral
2,715 votes
8
— Great
70%
Step Up Revolution
2,224 votes
8
— Great
67%
Little Italy
1,229 votes
8
— Great
66%
Austenland
947 votes
8
— Great
73%
Grease Live
739 votes
8
— Great
75%
Jeff Dunham: Arguing with Myself
402 votes
8
— Great
62%
The Quiet
368 votes
8
— Great
78%
Jesus Christ Superstar Live in Concert
177 votes
8
— Great
76%
Dance Academy: The Movie
172 votes
8
— Great
59%
Save the Last Dance 2
182 votes
8
— Great
61%
Extraordinary Tales
172 votes
8
— Great
46%
Music
201 votes
8
— Great
67%
The Tattoo
154 votes
8
— Great
57%
Paradise
110 votes
8
— Great
82%
The Killers: Live From The Royal Albert Hall
45 votes
8
— Great
67%
Code Black
45 votes
8
— Great
52%
A Brave Heart: The Lizzie Velasquez Story
31 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch