trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Prodank
VIP
2
6
followers
Bucharest, Romania
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
29
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,555 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,233 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,538 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,482 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,748 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,812 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,100 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,132 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,113 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,145 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,273 votes
9
— Superb
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,468 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,231 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,298 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
5,949 votes
9
— Superb
77%
Preacher
5,675 votes
9
— Superb
84%
Neon Genesis Evangelion
4,916 votes
9
— Superb
84%
Atlanta
4,682 votes
9
— Superb
81%
Star Trek
4,358 votes
9
— Superb
80%
The Young Pope
2,046 votes
9
— Superb
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,415 votes
9
— Superb
75%
Afro Samurai
1,092 votes
9
— Superb
79%
Mirzapur
765 votes
9
— Superb
83%
The Eric Andre Show
710 votes
9
— Superb
80%
Ugly Americans
684 votes
9
— Superb
77%
Spawn
386 votes
9
— Superb
82%
Mind Field
284 votes
9
— Superb
81%
Big Fat Quiz
237 votes
9
— Superb
73%
Bizarre Foods
134 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup