trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ily profippun
1
follower
Malaysia
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
105
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Sense8
11,383 votes
9
— Superb
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,339 votes
9
— Superb
70%
Marvel's The Defenders
7,142 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,689 votes
10
— Totally Ninja!
84%
ERASED
3,788 votes
9
— Superb
82%
Unbelievable
3,482 votes
9
— Superb
79%
The Promised Neverland
2,395 votes
7
— Good
86%
SKAM
1,479 votes
9
— Superb
78%
Terror in Resonance
1,414 votes
8
— Great
80%
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
1,072 votes
9
— Superb
73%
Beyond the Boundary
669 votes
6
— Fair
72%
My Little Monster
612 votes
7
— Good
76%
Wotakoi: Love is Hard for Otaku
548 votes
9
— Superb
78%
Orange
547 votes
8
— Great
80%
Because This Is My First Life
526 votes
9
— Superb
86%
Move to Heaven
517 votes
8
— Great
78%
Touch Your Heart
405 votes
6
— Fair
84%
A Place Further Than the Universe
404 votes
8
— Great
81%
Kids on the Slope
398 votes
9
— Superb
78%
ERASED
371 votes
7
— Good
86%
Semantic Error
353 votes
9
— Superb
71%
House of Ninjas
338 votes
9
— Superb
62%
Eromanga Sensei
331 votes
5
— Meh
73%
Tsuredure Children
316 votes
8
— Great
72%
The Millionaire Detective – Balance: UNLIMITED
282 votes
8
— Great
69%
Good Morning Call
267 votes
5
— Meh
73%
After the Rain
249 votes
7
— Good
70%
Restaurant to Another World
206 votes
6
— Fair
81%
Run with the Wind
206 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Ace of Diamond
205 votes
9
— Superb
72%
Switched
203 votes
8
— Great
72%
EXO Next Door
198 votes
7
— Good
81%
A Sign of Affection
178 votes
8
— Great
72%
My Senpai Is Annoying
177 votes
8
— Great
75%
Kakushigoto
173 votes
9
— Superb
76%
Kono Oto Tomare!: Sounds of Life
142 votes
7
— Good
75%
The Makanai: Cooking for the Maiko House
125 votes
9
— Superb
85%
The Eighth Sense
117 votes
9
— Superb
83%
Unnatural
116 votes
7
— Good
80%
Through the Darkness
116 votes
9
— Superb
76%
Be Loved in House: I Do
111 votes
9
— Superb
81%
Old Fashion Cupcake
104 votes
9
— Superb
66%
Ōoku: The Inner Chambers
91 votes
7
— Good
83%
wtFOCK
90 votes
8
— Great
77%
Life: Love on the Line
85 votes
9
— Superb
71%
Smile Down the Runway
79 votes
7
— Good
68%
Scum's Wish
77 votes
6
— Fair
75%
Love Tractor
74 votes
9
— Superb
57%
Fishbowl Wives
67 votes
8
— Great
67%
Followers
63 votes
7
— Good
75%
A Breeze of Love
51 votes
9
— Superb
84%
EXO's Showtime
48 votes
9
— Superb
64%
The Journalist
47 votes
7
— Good
75%
Perfect Propose
40 votes
9
— Superb
73%
Pretty Proofreader
38 votes
8
— Great
75%
Meet Me After School
36 votes
7
— Good
79%
If It's with You
36 votes
9
— Superb
72%
Cursed in Love
35 votes
7
— Good
71%
Boys Be Brave!
31 votes
8
— Great
72%
The Full Throttle Girl
30 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup