Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
projam
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
181
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
80%
Logan
62,287 votes
7
— Good
77%
Arrival
57,949 votes
6
— Fair
75%
Wonder Woman
57,328 votes
7
— Good
79%
Moana
49,896 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,393 votes
7
— Good
76%
Black Panther
47,308 votes
6
— Fair
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,158 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,059 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,800 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
41,749 votes
6
— Fair
76%
Baby Driver
40,714 votes
6
— Fair
76%
Ready Player One
37,342 votes
6
— Fair
74%
Split
33,196 votes
7
— Good
84%
Coco
32,471 votes
6
— Fair
77%
The Accountant
31,339 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
31,244 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
29,728 votes
6
— Fair
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
26,083 votes
6
— Fair
75%
Sing
25,751 votes
7
— Good
71%
The Boss Baby
25,483 votes
5
— Meh
75%
Sicario
24,445 votes
8
— Great
83%
Hidden Figures
23,567 votes
9
— Superb
73%
The Shape of Water
22,674 votes
6
— Fair
74%
The Jungle Book
22,400 votes
7
— Good
69%
Life
22,210 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,697 votes
7
— Good
70%
Despicable Me 3
20,863 votes
6
— Fair
73%
Trolls
20,672 votes
7
— Good
65%
Baywatch
20,226 votes
6
— Fair
68%
Inferno
19,950 votes
7
— Good
68%
The Great Wall
19,894 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,374 votes
7
— Good
69%
Murder on the Orient Express
19,233 votes
6
— Fair
75%
Deepwater Horizon
17,625 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,831 votes
6
— Fair
75%
Creed
16,614 votes
8
— Great
74%
The Intern
16,298 votes
8
— Great
79%
Room
16,128 votes
9
— Superb
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,399 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Wind River
14,950 votes
6
— Fair
72%
Nocturnal Animals
14,935 votes
6
— Fair
75%
Hell or High Water
14,575 votes
7
— Good
61%
The 5th Wave
14,438 votes
7
— Good
69%
Underworld: Blood Wars
13,948 votes
6
— Fair
72%
Cars 3
13,900 votes
6
— Fair
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,756 votes
7
— Good
71%
Nerve
12,772 votes
6
— Fair
80%
Gifted
12,500 votes
7
— Good
70%
Keeping Up with the Joneses
12,318 votes
7
— Good
69%
Office Christmas Party
12,301 votes
6
— Fair
69%
Wanted
12,050 votes
8
— Great
62%
The Circle
11,520 votes
6
— Fair
81%
Wonder
11,182 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Commuter
11,155 votes
6
— Fair
72%
Logan Lucky
10,244 votes
6
— Fair
68%
Riddick
10,154 votes
7
— Good
76%
Collateral Beauty
10,117 votes
7
— Good
68%
Annabelle: Creation
10,071 votes
6
— Fair
68%
Masterminds
10,017 votes
6
— Fair
75%
Molly's Game
10,007 votes
6
— Fair
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch