trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Prøvawkative
0
followers
Milky Way Galaxy, Earth, United States
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Top Gun: Maverick
25,065 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,675 votes
8
— Great
79%
Dune
36,510 votes
8
— Great
78%
Star Trek Into Darkness
23,340 votes
8
— Great
77%
Tetris
5,629 votes
8
— Great
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,818 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,336 votes
8
— Great
76%
The Mauritanian
2,992 votes
8
— Great
75%
Blindspotting
1,910 votes
8
— Great
74%
Richard Jewell
4,738 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
18,223 votes
8
— Great
74%
Air
5,720 votes
8
— Great
74%
Official Secrets
2,958 votes
8
— Great
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,928 votes
8
— Great
74%
The Woman King
4,081 votes
8
— Great
72%
Champions
1,790 votes
8
— Great
72%
Devotion
2,175 votes
8
— Great
71%
The Forgotten Battle
1,302 votes
8
— Great
71%
Martyrs
3,285 votes
8
— Great
71%
The Greatest Beer Run Ever
2,175 votes
8
— Great
71%
Margin Call
4,022 votes
8
— Great
71%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,626 votes
8
— Great
70%
Snowpiercer
19,119 votes
8
— Great
69%
The Tomorrow War
13,452 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,880 votes
8
— Great
66%
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
3,857 votes
8
— Great
66%
Copshop
2,773 votes
8
— Great
65%
Tom Clancy's Without Remorse
5,796 votes
8
— Great
64%
Thor: Love and Thunder
18,194 votes
8
— Great
64%
Napoleon
5,930 votes
8
— Great
61%
The Marvels
8,550 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup