trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Teri Macomber
VIP
10
40
followers
Longmont, CO
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
151
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,051 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,186 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,744 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
52,868 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,111 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,319 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,696 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Rick and Morty
29,372 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,011 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,808 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,024 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,671 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,412 votes
10
— This is the Way.
85%
True Detective
21,090 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,177 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,666 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,586 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,022 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,057 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,222 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,072 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,630 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,706 votes
10
— Totally Ninja!
70%
13 Reasons Why
14,072 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,146 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,771 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,296 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,055 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,269 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Star Trek: Discovery
8,493 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That '70s Show
7,885 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hawkeye
8,098 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,011 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Legion
6,955 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Obi-Wan Kenobi
7,202 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,509 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Peacemaker
5,377 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Freaks and Geeks
5,127 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Schitt's Creek
4,998 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,811 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Series of Unfortunate Events
5,038 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,680 votes
10
— Totally Ninja!
80%
American Crime Story
3,840 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Frasier
3,773 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mr. Bean
3,638 votes
10
— Totally Ninja!
73%
I Am Not Okay with This
3,709 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Unbelievable
3,480 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Girls
3,715 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Batman: The Animated Series
3,140 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,610 votes
10
— Totally Ninja!
76%
GLOW
2,711 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Alienist
2,708 votes
10
— Totally Ninja!
84%
M*A*S*H
2,404 votes
10
— Totally Ninja!
77%
King of the Hill
2,443 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Mythic Quest
2,392 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Regular Show
2,233 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Flight of the Conchords
2,205 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Twilight Zone
2,070 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Doctor Who
2,005 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
1,993 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup