trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
purplepinapples
VIP
5
3
followers
California, USA
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
My Mister
449 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,663 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
11,759 votes
7
— Good
85%
The Expanse
12,945 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,657 votes
7
— Good
85%
Freaks and Geeks
5,126 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,399 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,803 votes
7
— Good
83%
MythBusters
4,714 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,727 votes
7
— Good
81%
Leah Remini: Scientology and the Aftermath
348 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,107 votes
7
— Good
80%
Phineas and Ferb
1,890 votes
7
— Good
80%
ONE PIECE
4,127 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,567 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,141 votes
7
— Good
79%
Key & Peele
1,412 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,949 votes
7
— Good
78%
Blue Blaze
24 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,397 votes
7
— Good
77%
Cheer
335 votes
7
— Good
77%
Dead to Me
3,290 votes
7
— Good
77%
Lilyhammer
1,473 votes
7
— Good
76%
Russian Doll
5,685 votes
7
— Good
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,450 votes
7
— Good
76%
RWBY
624 votes
7
— Good
76%
GLOW
2,711 votes
7
— Good
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,427 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,326 votes
7
— Good
75%
Video Game High School
834 votes
7
— Good
75%
Waco
930 votes
7
— Good
75%
India: The Modi Question
36 votes
7
— Good
75%
Hollywood
1,318 votes
7
— Good
74%
Comedians in Cars Getting Coffee
730 votes
7
— Good
74%
The 2000s
52 votes
7
— Good
73%
Gordon Ramsay on Cocaine
43 votes
7
— Good
73%
Love
2,277 votes
7
— Good
72%
She's Gotta Have It
197 votes
7
— Good
72%
Extra Credits
17 votes
7
— Good
72%
Dear White People
1,360 votes
7
— Good
72%
Everything Sucks!
1,578 votes
7
— Good
72%
The G Word with Adam Conover
105 votes
7
— Good
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,273 votes
7
— Good
70%
Mr. Bean: The Animated Series
328 votes
7
— Good
65%
Easy
745 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup