Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
chris
0
Followers
0
Following
Austin, Texas
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
83
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
90%
Firefly
17,942 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
134,686 votes
8
— Great
87%
Rick and Morty
30,729 votes
8
— Great
87%
Good Eats
418 votes
8
— Great
87%
The Twilight Zone
2,140 votes
7
— Good
86%
Severance
9,795 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
20,250 votes
8
— Great
86%
Frontline
166 votes
9
— Superb
85%
NOVA
463 votes
8
— Great
85%
House
30,821 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,178 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,714 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
55,133 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,986 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
23,385 votes
7
— Good
84%
M*A*S*H
2,455 votes
8
— Great
84%
Nature
105 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,588 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,996 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,345 votes
9
— Superb
82%
30 Rock
7,821 votes
9
— Superb
81%
Star Trek: Strange New Worlds
3,054 votes
9
— Superb
81%
The Good Fight
1,795 votes
9
— Superb
81%
Bob's Burgers
7,582 votes
8
— Great
81%
The Daily Show
3,334 votes
8
— Great
81%
How It's Made
672 votes
7
— Good
81%
Lost
33,719 votes
8
— Great
81%
Hacks
1,594 votes
9
— Superb
80%
Grace and Frankie
2,385 votes
7
— Good
80%
Harvey Birdman, Attorney at Law
476 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ghosts
1,197 votes
8
— Great
80%
Patriot Act with Hasan Minhaj
591 votes
9
— Superb
80%
America's Test Kitchen
83 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
18,141 votes
8
— Great
79%
Sealab 2021
364 votes
8
— Great
79%
Home Town
81 votes
9
— Superb
79%
RuPaul's Drag Race
1,835 votes
8
— Great
79%
Our Flag Means Death
2,060 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,839 votes
8
— Great
78%
Julia
327 votes
9
— Superb
78%
Law & Order
1,369 votes
8
— Great
77%
The Graham Norton Show
690 votes
6
— Fair
77%
The Umbrella Academy
14,847 votes
8
— Great
77%
Ghosts
1,158 votes
9
— Superb
77%
Cook's Country from America's Test Kitchen
31 votes
9
— Superb
77%
The Gilded Age
930 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Masters of Sex
2,903 votes
6
— Fair
76%
Russian Doll
5,878 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ask This Old House
49 votes
7
— Good
76%
RuPaul's Drag Race All Stars
874 votes
7
— Good
76%
Sweet Tooth
3,410 votes
9
— Superb
76%
Upload
4,944 votes
7
— Good
75%
Lost in Space
7,075 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,196 votes
8
— Great
75%
The Old Man
1,738 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,899 votes
7
— Good
74%
Portlandia
1,343 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,804 votes
9
— Superb
74%
Full Frontal with Samantha Bee
401 votes
8
— Great
74%
Independent Lens
21 votes
6
— Fair
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch