trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Queen Wren
0
followers
Godmanchester , England
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,122 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,387 votes
8
— Great
81%
Iron Man
53,771 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
46,950 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,231 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,083 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,111 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
40,979 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,206 votes
8
— Great
72%
Thor
39,279 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,505 votes
8
— Great
78%
Tangled
26,081 votes
8
— Great
72%
Pacific Rim
25,637 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,287 votes
8
— Great
83%
Hidden Figures
23,125 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,313 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
18,022 votes
8
— Great
75%
Encanto
14,238 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,165 votes
8
— Great
75%
Love Actually
12,802 votes
8
— Great
81%
The Thing
11,756 votes
8
— Great
70%
The Adam Project
11,732 votes
8
— Great
70%
Enola Holmes
11,627 votes
8
— Great
71%
Hellboy
11,384 votes
8
— Great
81%
The Help
10,378 votes
8
— Great
72%
Turning Red
9,945 votes
8
— Great
73%
The Holiday
7,586 votes
8
— Great
59%
The New Mutants
7,372 votes
8
— Great
65%
The Hustle
6,062 votes
8
— Great
70%
Bombshell
5,759 votes
8
— Great
75%
The Lost Boys
4,588 votes
8
— Great
66%
Daybreakers
4,130 votes
8
— Great
66%
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
3,842 votes
8
— Great
62%
Unfinished Business
2,319 votes
8
— Great
58%
The Covenant
1,679 votes
8
— Great
60%
We Have Always Lived in the Castle
548 votes
8
— Great
61%
Bloodline
537 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup