Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Roland Lewis
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
134
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,290 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
57,256 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,303 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,899 votes
7
— Good
75%
Avengers: Age of Ultron
47,990 votes
7
— Good
78%
Deadpool 2
42,712 votes
7
— Good
77%
Get Out
42,014 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,659 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,226 votes
7
— Good
70%
Venom
34,426 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
32,922 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,025 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
31,553 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,609 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
29,406 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,805 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
28,269 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,798 votes
7
— Good
72%
Tenet
26,274 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
26,036 votes
7
— Good
84%
Whiplash
25,511 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
25,061 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
24,624 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,824 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,006 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,952 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,981 votes
7
— Good
70%
Despicable Me 3
20,826 votes
7
— Good
68%
Tomb Raider
20,780 votes
7
— Good
77%
Sully
20,640 votes
7
— Good
63%
Sausage Party
20,360 votes
7
— Good
76%
Nobody
20,012 votes
7
— Good
79%
Jojo Rabbit
19,289 votes
7
— Good
69%
Murder on the Orient Express
19,200 votes
7
— Good
74%
Bullet Train
19,099 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,858 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,743 votes
7
— Good
79%
The Greatest Showman
18,274 votes
7
— Good
80%
Soul
18,171 votes
7
— Good
70%
The Legend of Tarzan
18,032 votes
7
— Good
75%
Deepwater Horizon
17,612 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,593 votes
7
— Good
73%
Top Gun
17,508 votes
7
— Good
63%
Dark Phoenix
17,476 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
17,429 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 4
17,348 votes
7
— Good
76%
Toy Story 4
16,978 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,726 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,481 votes
7
— Good
74%
The Intern
16,268 votes
7
— Good
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
16,016 votes
7
— Good
73%
Ralph Breaks the Internet
15,981 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,919 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,857 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,806 votes
7
— Good
72%
Frozen II
15,329 votes
7
— Good
75%
Superbad
15,284 votes
7
— Good
72%
The Menu
15,224 votes
7
— Good
76%
The Little Mermaid
15,156 votes
7
— Good
75%
Bridge of Spies
14,885 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch