trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Meesterious Raaq
2
followers
Twickenham
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Pulp Fiction
43,572 votes
9
— Superb
85%
A Silent Voice: The Movie
5,118 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,917 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,973 votes
9
— Superb
80%
Groundhog Day
17,469 votes
9
— Superb
80%
Soul
17,720 votes
9
— Superb
79%
Moana
49,014 votes
8
— Great
79%
Ratatouille
30,797 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
36,606 votes
8
— Great
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,626 votes
8
— Great
78%
A Man Called Otto
7,707 votes
9
— Superb
77%
Planes, Trains and Automobiles
4,612 votes
10
— Totally Ninja!
77%
One Piece Film: Z
691 votes
9
— Superb
76%
Sherlock Holmes
24,173 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ready Player One
36,567 votes
8
— Great
76%
Raya and the Last Dragon
12,299 votes
8
— Great
76%
Silver Linings Playbook
18,024 votes
10
— Totally Ninja!
76%
50/50
7,676 votes
9
— Superb
75%
Crazy, Stupid, Love.
13,240 votes
8
— Great
74%
The Speed Cubers
323 votes
9
— Superb
73%
Schumacher
1,232 votes
8
— Great
73%
Free Guy
23,465 votes
9
— Superb
73%
Say Anything...
1,737 votes
7
— Good
72%
A Whisker Away
1,260 votes
8
— Great
72%
Blinded by the Light
1,365 votes
8
— Great
71%
The Invisible Man
14,224 votes
7
— Good
69%
Rio 2
6,668 votes
7
— Good
65%
This Is the End
14,605 votes
6
— Fair
63%
30 Minutes or Less
3,525 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup