Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rafael Santos
0
Followers
1
Following
Brazil
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
44
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Money Heist
17,882 votes
7
— Good
80%
Sex Education
14,235 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
12,762 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,378 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,671 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
10,151 votes
7
— Good
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,697 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,547 votes
7
— Good
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
8,253 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,300 votes
7
— Good
85%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
6,047 votes
7
— Good
82%
The Night Of
6,112 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,420 votes
7
— Good
77%
Preacher
5,768 votes
7
— Good
80%
Castlevania
5,317 votes
7
— Good
84%
Neon Genesis Evangelion
5,120 votes
7
— Good
84%
Atlanta
4,854 votes
7
— Good
76%
See
4,994 votes
7
— Good
63%
Ms. Marvel
5,340 votes
7
— Good
76%
Gen V
4,327 votes
7
— Good
82%
Bleach
3,757 votes
7
— Good
83%
Pushing Daisies
3,713 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,531 votes
7
— Good
80%
Dragon Ball Super
3,306 votes
7
— Good
76%
GLOW
2,780 votes
7
— Good
78%
The Promised Neverland
2,508 votes
7
— Good
74%
Servant
2,485 votes
7
— Good
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,441 votes
7
— Good
72%
Lovecraft Country
2,424 votes
7
— Good
60%
Echo
2,118 votes
7
— Good
84%
Solo Leveling
1,462 votes
7
— Good
81%
Dororo
1,380 votes
7
— Good
78%
Dickinson
1,305 votes
7
— Good
73%
Twisted Metal
1,223 votes
7
— Good
75%
Afro Samurai
1,124 votes
7
— Good
84%
Saint Seiya
832 votes
7
— Good
76%
MASHLE: MAGIC AND MUSCLES
839 votes
7
— Good
72%
Parasyte: The Grey
806 votes
7
— Good
63%
Masters of the Universe: Revelation
857 votes
7
— Good
75%
Scenes from a Marriage
735 votes
7
— Good
69%
Devil May Cry
564 votes
7
— Good
72%
NieR:Automata Ver1.1a
275 votes
7
— Good
73%
Good Luck Girl!
156 votes
7
— Good
76%
Tipping the Velvet
118 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch