trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Raftus
0
followers
Omicron Persei 8
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
44
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
52,837 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,801 votes
7
— Good
77%
The 100
20,077 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,583 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,191 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,681 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,100 votes
7
— Good
82%
24
11,221 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,795 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,163 votes
7
— Good
67%
Riverdale
7,373 votes
7
— Good
74%
Blindspot
6,754 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,649 votes
7
— Good
75%
The OA
6,584 votes
7
— Good
76%
iZombie
6,441 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,251 votes
7
— Good
78%
Charmed
4,734 votes
7
— Good
81%
Skins
4,663 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,621 votes
7
— Good
71%
Manifest
4,498 votes
7
— Good
87%
The Shield
4,374 votes
7
— Good
82%
Chicago Fire
4,065 votes
7
— Good
80%
Forever
3,899 votes
7
— Good
78%
Travelers
3,809 votes
7
— Good
71%
Quantico
3,740 votes
7
— Good
74%
Timeless
3,265 votes
7
— Good
82%
Bosch
3,214 votes
7
— Good
75%
Shooter
2,782 votes
7
— Good
68%
Marvel's Runaways
2,694 votes
7
— Good
74%
Future Man
2,322 votes
7
— Good
78%
Counterpart
2,271 votes
7
— Good
72%
Full House
2,205 votes
7
— Good
78%
The Deuce
1,614 votes
7
— Good
75%
Tyrant
1,455 votes
7
— Good
74%
Stalker
1,198 votes
7
— Good
73%
Frequency
1,093 votes
7
— Good
71%
Britannia
931 votes
7
— Good
62%
America's Got Talent
929 votes
7
— Good
67%
Collateral
868 votes
7
— Good
68%
The Blacklist: Redemption
777 votes
7
— Good
67%
Beyond
621 votes
7
— Good
74%
Berlin Station
601 votes
7
— Good
65%
The Voice UK
205 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup