trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Raftus
0
followers
Omicron Persei 8
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,100 votes
8
— Great
85%
Friends
41,299 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,982 votes
8
— Great
81%
Lost
32,682 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,440 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,378 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,730 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,783 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,109 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,477 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,592 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,565 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,380 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,309 votes
8
— Great
82%
Castle
11,660 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,390 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,372 votes
8
— Great
82%
Californication
11,253 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
10,987 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,035 votes
8
— Great
79%
Bones
9,821 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,052 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,492 votes
8
— Great
77%
Continuum
7,235 votes
8
— Great
85%
Rome
6,769 votes
8
— Great
85%
Justified
6,413 votes
8
— Great
81%
Malcolm in the Middle
6,070 votes
8
— Great
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,003 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,757 votes
8
— Great
79%
Warehouse 13
5,663 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,473 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,851 votes
8
— Great
80%
The Fall
4,597 votes
8
— Great
78%
Nikita
4,320 votes
8
— Great
79%
Dollhouse
4,135 votes
8
— Great
82%
Mr. Bean
3,637 votes
8
— Great
78%
Lethal Weapon
2,873 votes
8
— Great
74%
The Librarians
2,112 votes
8
— Great
72%
Absentia
1,055 votes
8
— Great
73%
McMafia
661 votes
8
— Great
70%
Deep State
398 votes
8
— Great
73%
Burden of Truth
308 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup