Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rahkill
0
Followers
0
Following
Brazil
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
52
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
112,401 votes
9
— Superb
82%
Guardians of the Galaxy
98,600 votes
9
— Superb
88%
The Dark Knight
76,863 votes
9
— Superb
85%
Interstellar
75,237 votes
9
— Superb
86%
Inception
73,742 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
67,201 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
57,765 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
53,778 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
50,357 votes
9
— Superb
81%
The Wolf of Wall Street
50,719 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
47,394 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
45,385 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
45,792 votes
9
— Superb
86%
Pulp Fiction
44,776 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
48,034 votes
9
— Superb
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,084 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
45,269 votes
9
— Superb
85%
Se7en
35,447 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
29,687 votes
9
— Superb
83%
Memento
26,609 votes
9
— Superb
85%
Terminator 2: Judgment Day
26,102 votes
9
— Superb
76%
The Batman
27,480 votes
9
— Superb
81%
Top Gun: Maverick
26,201 votes
9
— Superb
81%
Back to the Future Part II
24,844 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
23,936 votes
9
— Superb
70%
Minions
24,889 votes
9
— Superb
88%
Schindler's List
21,559 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,044 votes
9
— Superb
82%
Reservoir Dogs
20,882 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,206 votes
9
— Superb
79%
Ghostbusters
20,848 votes
9
— Superb
79%
No Country for Old Men
20,143 votes
9
— Superb
77%
District 9
20,364 votes
9
— Superb
82%
Braveheart
19,088 votes
9
— Superb
64%
Thor: Love and Thunder
18,772 votes
9
— Superb
71%
22 Jump Street
17,172 votes
9
— Superb
75%
Creed
16,603 votes
9
— Superb
73%
A Quiet Place Part II
14,818 votes
9
— Superb
81%
The Pursuit of Happyness
13,108 votes
9
— Superb
80%
The Goonies
13,017 votes
9
— Superb
71%
Extraction
13,033 votes
9
— Superb
64%
RoboCop
13,539 votes
9
— Superb
85%
The Good, the Bad and the Ugly
11,396 votes
9
— Superb
69%
The Platform
10,927 votes
9
— Superb
76%
RoboCop
9,912 votes
9
— Superb
73%
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
9,962 votes
9
— Superb
74%
Superman
6,062 votes
9
— Superb
82%
Elite Squad
3,453 votes
9
— Superb
77%
Indie Game: The Movie
1,725 votes
9
— Superb
68%
The Runaways
1,389 votes
9
— Superb
76%
Banana
646 votes
9
— Superb
85%
Pink Floyd: Live at Pompeii
247 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch