Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rajas Purohit
5
Followers
0
Following
Gotham City
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
100,813 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Rick and Morty
30,718 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
27,583 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
26,575 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
26,358 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,050 votes
10
— Nine Nine!
82%
Homeland
24,775 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
23,356 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,705 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,936 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
16,055 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,843 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,832 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,529 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
15,086 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,913 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,706 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,588 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,791 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,309 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,282 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
9,150 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Banshee
7,711 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agent Carter
7,057 votes
10
— Totally Ninja!
75%
American Gods
6,897 votes
10
— Totally Ninja!
76%
iZombie
6,576 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Justified
6,555 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broadchurch
6,068 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Freaks and Geeks
5,263 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Deadwood
5,216 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,809 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ash vs Evil Dead
3,936 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Wayward Pines
3,791 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Dead to Me
3,394 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Batman: The Animated Series
3,267 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Batman Beyond
1,351 votes
10
— Totally Ninja!
77%
High Maintenance
590 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Rake (US)
272 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Karen Sisco
18 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch