trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rajas Purohit
5
followers
Gotham City
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Sherlock
47,299 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,958 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,421 votes
8
— Great
84%
Suits
24,347 votes
8
— Great
84%
Community
20,332 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,660 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,726 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,119 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,596 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,656 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,232 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,115 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,350 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,219 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,422 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,417 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,088 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,270 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,306 votes
8
— Great
79%
Misfits
8,082 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,926 votes
8
— Great
83%
Luther
7,683 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,486 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,832 votes
8
— Great
77%
12 Monkeys
4,630 votes
8
— Great
87%
The Shield
4,393 votes
8
— Great
84%
Utopia
4,089 votes
8
— Great
80%
American Crime Story
3,848 votes
8
— Great
78%
Workaholics
2,973 votes
8
— Great
82%
The Knick
2,879 votes
8
— Great
82%
Strike Back
2,399 votes
8
— Great
70%
Outcast
1,474 votes
8
— Great
79%
Courage the Cowardly Dog
1,473 votes
8
— Great
68%
The Girlfriend Experience
751 votes
8
— Great
74%
Full Frontal with Samantha Bee
401 votes
8
— Great
73%
Mad Dogs
377 votes
8
— Great
78%
Permanent Roommates
159 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup