trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Raluca 303
32
followers
Romania
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
83
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Toy Story
36,528 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,084 votes
7
— Good
64%
Spider-Man 3
20,710 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
19,980 votes
7
— Good
74%
Mission: Impossible
16,215 votes
7
— Good
66%
Cars 2
15,298 votes
7
— Good
64%
Mission: Impossible II
11,951 votes
7
— Good
76%
Hercules
11,573 votes
7
— Good
77%
Lilo & Stitch
11,204 votes
7
— Good
65%
The Dictator
10,938 votes
7
— Good
67%
Shrek Forever After
10,404 votes
7
— Good
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,119 votes
7
— Good
72%
Snow White and the Seven Dwarfs
9,676 votes
7
— Good
74%
Mrs. Doubtfire
8,998 votes
7
— Good
73%
Peter Pan
8,730 votes
7
— Good
71%
Pocahontas
8,707 votes
7
— Good
63%
Bee Movie
8,142 votes
7
— Good
55%
Daredevil
8,100 votes
7
— Good
65%
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
7,803 votes
7
— Good
63%
Shark Tale
7,234 votes
7
— Good
66%
Monsters vs Aliens
6,936 votes
7
— Good
74%
Superman
5,901 votes
7
— Good
69%
How to Lose a Guy in 10 Days
5,472 votes
7
— Good
57%
Escape Plan 2: Hades
4,331 votes
7
— Good
66%
The Invention of Lying
4,299 votes
7
— Good
63%
Mr. Popper's Penguins
3,780 votes
7
— Good
65%
27 Dresses
3,727 votes
7
— Good
60%
Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel
3,467 votes
7
— Good
61%
I Now Pronounce You Chuck & Larry
3,264 votes
7
— Good
62%
Mirror Mirror
3,219 votes
7
— Good
64%
Cheaper by the Dozen
3,091 votes
7
— Good
59%
Zookeeper
2,691 votes
7
— Good
62%
Cheaper by the Dozen 2
2,072 votes
7
— Good
70%
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
2,005 votes
7
— Good
69%
Beirut
1,787 votes
7
— Good
64%
What a Girl Wants
1,662 votes
7
— Good
64%
The Nanny Diaries
1,379 votes
7
— Good
61%
Open Season 2
1,374 votes
7
— Good
59%
The Wild
1,338 votes
7
— Good
67%
Shrek the Halls
1,296 votes
7
— Good
63%
Aquamarine
1,250 votes
7
— Good
63%
Bandidas
1,233 votes
7
— Good
71%
FernGully: The Last Rainforest
1,187 votes
7
— Good
79%
Millennium Actress
1,138 votes
7
— Good
67%
Stitch! The Movie
990 votes
7
— Good
66%
Ice Princess
946 votes
7
— Good
77%
Interstate 60
839 votes
7
— Good
73%
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa
822 votes
7
— Good
64%
Bring It On: All or Nothing
807 votes
7
— Good
68%
Leroy & Stitch
793 votes
7
— Good
60%
The Perfect Man
774 votes
7
— Good
63%
The Fox and the Hound 2
754 votes
7
— Good
66%
Raise Your Voice
704 votes
7
— Good
59%
Win a Date with Tad Hamilton!
550 votes
7
— Good
69%
Barbie Presents: Thumbelina
464 votes
7
— Good
62%
Sleepover
417 votes
7
— Good
53%
Bratz
389 votes
7
— Good
73%
Minions: Orientation Day
387 votes
7
— Good
73%
Barbie Mariposa
382 votes
7
— Good
52%
Material Girls
368 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup